Zwrot produktu
 1. Klient będący Konsumentem (osoba fizyczna) lub Przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 15 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
 2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta.
 3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży składając oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone pisemnie na adres sklepu Materace Perfect lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres info@MateracePerfect.pl. Do złożenia oświadczenia można użyć wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz formularz). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sklep niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej.
 4. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
 5. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim  sklep Materace Perfect przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
 6. Sklep Materace Perfect ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy Towaru do Klienta. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez sklep Materace Perfect, sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 8. Klient ma obowiązek zwrócić Towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres sklepu przed upływem tego terminu.
 9. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.
 10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
 11. Sklep Materace Perfect dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient - chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
Sklep producenta materacy Materace Perfect Opole
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl